Safari nurkowe  North & Brothers - Egipt  15-22.09.2018r.

 

Zapraszamy na kolejną edycję Safari Nurkowego. Na tym safari macie niebywałą okazję zwiedzenia najbardziej znanych wraków i raf położonych pomiędzy Safagą i Półwyspem Synaj. Poniżej krótki opis tylko kilku wraków, na których między innymi będziemy nurkować. Czeka na was wspaniała nurkowa przygoda i sporo wraków do odkrycia.

 

NURKOWANIA

Rejs na Brothers Islands, jest to jedno z najlepszych miejsc nurkowych na świecie. Big Brother i Little Brother to dwie skaliste i bardzo tajemnicze wyspy wznoszące się z głębokości ok. 300 m, wydzielone wyspy wystające samotnie z wody w środku morza na około 60 km od wybrzeża. Są częścią Marine Park Islands National Park i oferują niesamowite możliwości nurkowania. Miejsca te to obszary występowania wielu gatunków pelagicznych. Sprawiające wrażenie jakby wynurzały się „znikąd” są rajem dla nurków i jednym z najbardziej intrygujących miejsc nurkowych w Egipcie. Uroku dodają kolonie korali czarnych znajdujące się na dużych głębokościach, a także 2 wraki Aida II i Numida.

 

Nasza łódź " Princess" ma 40 m długości i 9m szerokości, 4 pokłady, salon z var, tv, plasma  tv, dvd, głośniki , miejsce przeznaczone na sprzęt nurkowy, dwa zodiaki z silnikiem. Pokłady dzielą się na idealne do opalania oraz przeznaczone na odpoczynek w cieniu, gdzie znajduje się bar oraz kanapy.

 

Kontakt, oferta, rezerwacja:
Oliwia 531-878-858
pletwal@pletwal.eu

Safari nurkowe North & Brothers – Egipt
Facebookgoogle_plusmail
Tagi:                    

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Centrum Nurkowe Płetwal Poznań      pletwal@pletwal.eu       +48 531-878-858kliknij i zapisz się na newsletter....