Zapraszamy wszystkich na cykliczne spotkanie poznańskich nurasów! Jak co miesiąc spotykamy się w Punkt Sporny-płyta Starego Rynku-wejście obok Pręgieża/Ratusza aby posłuchać prelekcji osób, które robią coś ciekawego i interesującego w nurkowaniu, ponadto rozmawiamy o planowanych wyjazdach nurkowych, szkoleniach, dzielimy się naszymi doświadczeniami.

O spotkaniach Co To jest? W każdy pierwszy czwartek miesiąca organizujemy spotkanie nurkowe które odbywa się w centrum Poznania w Clubie Jameson. Club Jameson to klub bilardowy o charakterze Irish Pub`u, miejsce w którym możesz napić się kawy, herbaty, alternatywnie piwko czy drink. Spotkania czwartkowe są tematyczne i co miesiąc ktoś ciekawy z naszego światka nurkowego wygłasza interesującą prelekcję. Tematyka jest szeroka i uzależniona od tego o czym chcielibyście posłuchać, lub to czego chcielibyście się dowiedzieć – dlatego jesteśmy bardzo otwarci na wszelkie Wasze sugestie. Po co? Celem spotkania jest integracja społeczności nurkowej, poprzez cykliczne spotkania na których można się bliżej poznać, wymienić doświadczenia, zaplanować wspólne wyjazdy i tak po prostu podyskutować o nurkowaniu. Jest to miejsce które skupia całą naszą społeczność nurkową począwszy od instruktorów nurkowania, nurków rekreacyjnych, technicznych, zawodowych, jak również osoby którym nurkowanie jest bliskie, lecz nie nurkują i na potencjalnych zainteresowanych tematem nurkowania kończąc. Dlaczego warto? Zapraszamy przyjdź, zobacz sam, jak przyjemnie jest wejść do miejsca w którym czasami nie znasz nikogo, a z każdym masz wspólny temat. Różni ludzie, jedna pasja, naszą pasją jest nurkowanie. To tylko jeden wieczór w miesiącu więc trzeba zrobić wszytko żeby na nim być. Tutaj posłuchasz ciekawej prelekcji, pograsz w bilard, darta, spijesz piwko, poznasz ludzi głównie z poznańskiego środowiska nurkowego, ale również kolegów nurków z całej Polski.

Dlaczego Czwartek, a nie Środa? U podłoża leżą polskie „Obiady Czwartkowe króla Stanisława Augusta” wynikające z koncepcji francuskich salonów literackich zapoczątkowanych w XVII w, które to miały podobny cel do naszego z tym wyjątkiem że tyczyły się środowiska literackiego. I właśnie ze względu na zbieżność celów i polski charakter zdecydowaliśmy się na nazwę „Nurkowe

Super Nurkowy Czwartek Super Nurkowy Czwartek, jak sama nazwa wskazuje, ma być wydarzeniem wyjątkowym dlatego organizowany będzie tylko kilka razy w roku. Na Super Nurkowy Czwartek chcemy zapraszać osoby znane i cenione w środowisku nurkowym ażeby opowiedziały o swoich doświadczeniach, przemyśleniach a przede wszystkim dokonaniach. Temat tak naprawdę może być dowolny na przykład ciekawe wyprawy, nowe odkrycia lub bezpieczeństwo. Byle tylko dotyczył szeroko pojętego nurkowania. W przeciwieństwie do zwykłych Nurkowych Czwartków chcemy organizować to wydarzenie w specjalnie wynajętej sali wykładowej po to aby wykłady i dyskusje odbywały się w prawdziwie akademickiej atmosferze. Chcemy aby na takie spotkanie wstęp był bezpłatny i postaramy się żeby tak zawsze było. Chcemy również aby każdy, nawet amator, który dopiero chce rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem, mógł przyjść, posłuchać, zadać pytania i poznać ludzi ze środowiska nurkowego. Razem współtwórzmy Super Nurkowy Czwartek! Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno osoby indywidualne jak i centra nurkowe, do współpracy przy tym wydarzeniu.

Facebookgoogle_plusmail
Centrum Nurkowe Płetwal Poznań      pletwal@pletwal.eu       +48 531-878-858kliknij i zapisz się na newsletter....