Odkryj Nurkowanie

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak to jest oddychać pod wodą? Jeśli chcecie się dowiedzieć jak to jest, ale nie jesteście gotowi do podjęcia kursu certyfikacyjnego. Program Odkryj Nurkowanie pozwoli Ci spróbować nurkowania, aby sprawdzić, czy Ci się to spodoba. Program ten może zostać przeprowadzony w basenie lub jeziorze. Chociaż nie jesteś certyfikowanym nurkiem, podczas Programu Odkryj Nurkowanie dowiesz się, jak używać sprzętu do nurkowania w płytkiej wodzie i uzyskać szybki i łatwy wstęp do tego, czego potrzeba do odkrycia podwodnego świata.

Zabawa

- Nie ma to jak oddychać pod wodą po raz pierwszy. To zajmuje trochę czasu by się przyzwyczaić, w końcu ludzie nie zostali stworzeni, aby oddychać pod wodą - ale po kilku minutach zachwytu, większość uczestników zdaje sobie sprawę jak naprawdę łatwe jest nurkowanie.
- Program Odkryj Nurkowanie, pokazuje jak świetną i ciekawą zabawą jest Nurkowanie.
- Plus, możesz dostać kredyt! Jeśli twój Program Odkryj Nurkowanie obejmuje rzeczywiste nurkowanie w wodach otwartych. Twoje doświadczenie może zostać zaliczone do PADI Scuba Diver lub Open Water Diver, stawiasz krok naprzód w grze do certyfikowanego nurka.

Czego uczymy?

Poznasz podstawy potrzebne do nurkowania pod bezpośrednim nadzorem profesjonalnego Instruktora PADI.
- Dowiesz się, że naprawdę można oddychać pod wodą i czy lubisz to robić czy nie.

- Dowiesz się, jakie to uczucie mieć na sobie sprzęt do nurkowania i jak łatwo jest się poruszać pod wodą podczas nurkowania

- Dowiesz się, jak to jest oddychać pod wodą i poczujesz, że może być to wygodne.

- Poznasz pewne podstawowe umiejętności i zasady bezpieczeństwa, które przeniosą się do pełnego kursu certyfikacji nurkowej jak tylko zechcesz zrobić następny krok.

Jakiego sprzętu będziesz używać?

Cały sprzęt używany podczas Programu Odkryj Nurkowanie to standardowy sprzęt do nurkowania. Będziesz używać wszystkich podstawowych narzędzi związanych z akwalungiem w tym: maski, płetwy i rurki, Jacket BCD’s (kamizelka wypornościowo ratunkowa) do kompensacji wyporu, automat do oddychania i aparatury do monitorowania głębokości i ilości powietrza. Kombinezon (pianka) nurkowy, system balastowy w zależności od tego gdzie będziesz chciał realizować twój Program Odkryj Nurkowanie.

Materiały do nauki, czego potrzebujesz?

- Po prostu twoja chęć i niepodzielną uwagę

Wymagania?

- Aby wziąć udział w Programie Odkryj Nurkowanie, należy: ukończyć, co najmniej 10 lat

Twoja następna przygoda

- Po Programie Odkryj Nurkowanie, będziesz mógł sprawdzić programy: Scuba Diver i Open Water Diver kursy certyfikacyjne.

Facebookgoogle_plusmail
Centrum Nurkowe Płetwal Poznań      pletwal@pletwal.eu       +48 531-878-858kliknij i zapisz się na newsletter....