Powiedz w kilku słowach kim jesteś Aga? 

Mam na imię Agnieszka? Z natury jestem realistką, twardo stąpającą po ziemi. Szczególnie mocno fascynują mnie przedmioty ścisłe, kosmologia i astrofizyka, ale moja nieodparta ciekawość świata sprawia, że równie dużą przyjemność sprawia mi zajmowanie się historią, nauką języków, jak i mechaniką kwantową. Nieodłączną częścią mojego życia są książki i muzyka. Wierzę głęboko w to, że każdy z nas został stworzony po to, aby doświadczyć w życiu wszystkiego. Bez ograniczeń. Dlatego chłonę życie całą sobą, podróżuję, poznaję ludzi i miejsca.

Jak zaczęłaś nurkować?

Nurkowanie od dziecięcych lat było moim wielkim marzeniem. Początkowo nie było możliwości żeby cokolwiek zrobić w kierunku jego realizacji, a później czasu. W 2010r. po wielkiej rewolucji w moim życiu, zdecydowałam, że koniec z wymówkami, że chcę robić to o czym zawsze marzyłam. I tak odbył się mój pierwszy kurs nurkowy OWD. Później poszło już z górki. Kolejne kursy i kolejne odwiedzane miejsca nurkowe. W każdą moją podróż (tą bliską i tą daleką) zabieram sprzęt i wchodzę pod wodę. Uwielbiam każdy akwen, ale rafy koralowe z ich nieodpartym pięknem i bogactwem życia są najcudowniejszymi miejscami jakie kiedykolwiek odwiedziłam. Nurkowanie to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych rzeczy jakie spotkały mnie w życiu.

Co dziś robisz w nurkowaniu?

Dziś posiadam uprawnienia Assistant Instructor PADI. Na co dzień wspieram Centrum Nurkowe Płetwal oraz jestem członkiem Stowarzyszenia Nurkowego Płetwal. Mam poczucie, że moja przygoda z nurkowaniem dopiero się rozpoczęła i to co najlepsze jeszcze przede mną 😉

Dlaczego polecasz Centrum Nurkowe Płetwal? 

Płetwal to przede wszystkim wspaniali, przyjaźni ludzie, profesjonalna kadra i ciepła atmosfera. Każdy znajdzie tu coś dla siebie:

  • wiedzę
  • rozwój
  • zabawę
  • pasję
  • przygodę.

 

 

Facebookgoogle_plusmail