Dagny Gradzka

Dagny Grądzka-Jurasz

Właściciel CN Płetwal Poznań

Organizacja wypraw i wyjazdów
PADI Assistant Instructor

+48 509 809 930
dagny.gradzka@pletwal.eu

Powiedz w kilku słowach kim jesteś Dagny?

Nazywam się Dagny. Z wykształcenia jestem prawnikiem, z zamiłowania mamą.... i nurkiem 😉 Od 2012 r. pracuję w Kancelarii Radcy Prawnego w Poznaniu, natomiast od 2009 r. wspólnie z moim partnerem życiowym Maćkiem, prowadzę Centrum Nurkowe Płetwal. W 2012 r. powstała Akademia Instruktorów H2O, której swój pełen czas i uwagę poświęca Maciek; ja natomiast skupiam się na pracy organizacyjnej i zarządzaniu Płetwalem organizując wyjazdy i inne eventy nurkowe.

Jak zaczęłaś nurkować?

Zaczęłam nurkować w 2009 r., kiedy poznałam Maćka i zaczęłam realizować szkolenie OWD. Moje pierwsze zejścia pod wodę nie były takie proste, ponieważ zimna woda i nie najlepsza wizura w Polskich jeziorach z lekka mnie odstraszały. Jednak każdego lata starałam się wejść chociaż kilka razy pod wodę; teraz mogę powiedzieć w 100%, że nurkowanie to moja pasja!

Co dziś robisz w nurkowaniu?

Obecnie nurkuję jedynie rekreacyjnie w standardowym sprzęcie oraz na Hollis Explorer Rebreather, a oprócz tego zarządzam 5* Centrum Nurkowym Płetwal, gdzie odpowiadam za organizację pracy pozostałej kadry oraz organizację pracy Płetwala.

Dagny Gradzka
Dagny Gradzka

Co dla Ciebie znaczy być częścią kadry Płetwal Poznań?

Będąc częścią Płetwalowej kadry, mam wokół siebie wspaniałych i oddanych przyjaciół na powierzchni, najlepszych szkoleniowców w mojej ocenie w Polsce oraz wspaniałych partnerów pod wodą.

Dlaczego polecasz Centrum Nurkowe Płetwal Poznań?

Polecam Centrum Nurkowe Płetwal, ponieważ z nami odkryjesz nieznany dotychczas świat : podwodny świat! Nasze Centrum dobiera szkolących Instruktorów nie tylko pod względem formalnym i merytorycznym, z nami współpracują nurki z pasją i miłością do nurkowania, którą zarażają w pozytywny sposób wokół.

Dagny Gradzka
Dagny Gradzka
Facebookmail