Powiedz w kilku słowach kim jesteś Dawidzie?

Jestem Asystentem Instruktora (AI) PADI . Na co dzień jestem Ratownikiem Medycznym zatrudnionym w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu.

Jak zacząłeś nurkować?

Moją przygodę z nurkowaniem zacząłem w 2009 roku będąc jeszcze żołnierzem zawodowym. Zaciekawił mnie podwodny świat i tak rozpocząłem swoją przygodę zdobywając kolejne stopnie nurkowe na Jeziorze Głębokim.

Co dziś robisz w nurkowaniu?

Na dzień dzisiejszy dowodzę Specjalistyczną Grupą Ratownictwa Wodno – Nurkowego „Płetwal” Jest to nowy projekt, który staram się rozwinąć ze wsparciem zarządu jak i członków Stowarzyszenia Nurkowego „Płetwal” W najbliższym czasie myślę o zdobyciu stopnia instruktorskiego OWS.

                                                                                                                                                         
Co najbardziej podoba się Tobie w nurkowaniu?

Najbardziej w nurkowaniu podoba mi się wolność oraz możliwość odkrywania za każdym razem czegoś nowego nawet w tym samym akwenie. Podwodny świat jest czymś pasjonującym i wciągającym a jego odkrywanie daje niesamowita zabawę.

Dlaczego polecasz Centrum Nurkowe Płetwal Poznań?

Dlaczego polecam Centrum Nurkowe Płetwal? Bo mają tam najlepszą kawę na świecie! Poza tym wspaniali ludzie, świetna atmosfera i ludzie z ogromnym doświadczeniem nurkowym!
                                                                                                                                        
Facebookgoogle_plusmail