Centrum nurkowe

Filip "FiFi" Kazubski

PADI Open Water Scuba Instructor
EFR Instructor

mail: filip.kazubski@pletwal.eu
tel: (+48) 698 160 330

Powiedz w kilku słowach kim jesteś Filipie?

Nazywam się Filip Kazubski, mieszkam w Poznaniu i tutaj się uczę. Jestem uczniem VIII LO w Poznaniu, a w przyszłości planuję podjąć studia na Politechnice Poznańskiej.

Jak zacząłeś nurkować?

Byłem na wakacjach na Korsyce i znajomy zaproponował, żebyśmy spróbowali nurkowania. Na początku wahałem się, ale w końcu zdecydowałem się zobaczyć jak to jest oddychać po wodą. Po pierwszym wdechu wiedziałem, że to jest to! Po powrocie do Polski pierwszą rzeczą, którą zrobiłem było znalezienie centrum nurkowego, w którym mógłbym zacząć nurkować, a następnie rozwijać tą pasję poprzez różne szkolenia. Po ukończeniu kursu podstawowego OWD wiedziałem, że nurkowanie stało się moim hobby.

Co dziś robisz w nurkowaniu?

Obecnie posiadam stopień Instruktora Wód Otwartych, zajmuję się głównie prowadzeniem kursów rekreacyjnych, a także programów „odkryj nurkowanie”. Cały czas jednak rozwijam siebie przez doskonalenie umiejętności oraz podwyższanie kwalifikacji.

Filip
nurkowe czwartki

Co najbardziej podoba się Tobie w nurkowaniu?

- Najbardziej w nurkowaniu podoba mi się jego dostępność. Od kiedy zacząłem nurkować zupełnie inaczej patrzę na jeziora i inne zbiorniki wodne. Zawsze zastanawiam się, jaka jest widoczność, jak głęboko oraz co ciekawego można zobaczyć pod powierzchnią wody. Bardzo podoba mi się również kontakt z ludźmi. Tutaj poznajemy osoby, którym możemy zaufać nie tylko pod wodą. Nurkowanie pozwala na bardzo szybkie zawieranie prawdziwych, wieloletnich przyjaźni.

Co dla Ciebie znaczy być instruktorem i częścią kadry Płetwal Poznań?

Być instruktorem i częścią kadry centrum nurkowego Płetwal Poznań to nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim wielka odpowiedzialność. Poza tym praca jako instruktor to wiele godzin spędzonych na robieniu tego, co kocha się robić. To wspaniałe uczucie widzieć radość, jaką nurkowanie sprawia kursantom.

Dlaczego polecasz Centrum Nurkowe Płetwal Poznań?
Tutaj nie tylko nauczysz się dobrze i bezpiecznie nurkować, ale też poznasz wielu ciekawych ludzi, spędzisz wiele godzin na wyjazdach nurkowych, z których każdy zostanie Ci w pamięci na długie lata, będziesz się dobrze bawić podczas spotkań z towarzystwem nurkowym, a także wiele, wiele więcej. Wyróżnia nas profesjonalna obsługa oraz doświadczenie kadry, ale to nie wszystko. W centrum panuje przyjazna, domowa atmosfera i każdy poczuje się tutaj dobrze.

Centrum Nurkowe Płetwal posiada własny serwis oraz wypożyczalnię sprzętu nurkowego, która jest wyposażona w najnowszy sprzęt nurkowy. Dlatego decydując się na kurs podstawowy bądź program „odkryj nurkowanie” masz pewność, że sprzęt na którym odbędziesz to szkolenie jest najwyższej jakości. Dla osób, które zdecydują się związać z Płetwalem na dłużej istnieje możliwość wejścia pod wodę w konfiguracjach będących nowościami na rynku nurkowym!!!

Dla mnie osobiście wartościowa jest zawsze pozytywna atmosfera panująca w klubie Płetwal i zaproponowane mi dobre warunki współpracy z centrum, które pozwalają mi na zdobycie doświadczenia zawodowego i samorealizację w elastycznych godzinach pracy weekendowo dorywczej.

Pletwal Poznan
pletwal
Facebookgoogle_plusmail