Powiedz w kilku słowach kim jesteś Grzegorz?

Mam kilka pasji, które staram się realizować w swoim życiu. Oprócz nurkowania i zarażania  nurkowaniem innych zajmuję się fotografią podwodną. Jest to równie silna pasja jak samo nurkowanie. Mieszkam w Poznaniu, choć więcej czasu nie ma mnie w domu 😉

Jak zacząłeś nurkować?

Nurkowanie  zacząłem w 2012r. tu w Poznaniu, ale swoje pierwsze oddechy  miałem okazję zrobić nieco wcześniej bo jeszcze jako nastolatek.  Od tego czasu w zasadzie nurkowanie stało się moim marzeniem, które obecnie mam możliwość realizować i dzielić się nim z innymi.

Co dziś robisz w nurkowaniu?

Szkolę siebie i  już w najbliższym czasie innych w CN Płetwal. Kursy, wyjazdy nurkowe, fotografia podwodna to te rzeczy, które realizuję. Zróbmy razem coś dobrego i połączmy to z lepszym 😉

Co najbardziej podoba się Tobie w nurkowaniu?

Nie będę oryginalny jak powiem że cisza, choć  nurkuję na obiegu otwartym. Również  stan zawieszenia, ale także bardzo lubię patrzeć na miny tych którzy pierwszy raz mieli okazję zanurkować. Jest to nieoceniony i bardzo przyjemny feedback, widząc te uśmiechy i tą radość.

Co dla Ciebie znaczy być instruktorem i częścią kadry Płetwal Poznań?

Jak zacząłem przygodę z nurkowaniem to w zasadzie od razu chciałem iść dalej i szkolić się żeby zostać instruktorem. Wszystko jednak ma swój czas i miejsce. Przez ten okres rozwoju-szkoleń rozmawiałem z moim instruktorem co i jak muszę zrobić żeby zacząć uczyć. No i stało się, po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia zarówno w Polsce jak i za granicą postanowiłem, że to ten czas i zapisałem się na kurs instruktorski. Zupełnym przypadkiem 😉 trafiłem na Płetwala i Macieja Jurasza, który przekonał mnie do siebie i to właśnie tu postanowiłem ulokować swoją przyszłośc nurkową. 🙂 Nurkowanie skupia dość fajnych ludzi, to często też pasjonaci w różnych dziedzinach, a ludzie z pasją są zawsze fajni. Podobnie jest w Płetwalu i cieszę się że mogę być cześcią tej społeczności. Być instruktorem w takim centrum nurkowym  i uczyć się od najlepszych 🙂 – dla mnie bezcenne.

Dlaczego polecasz Centrum Nurkowe Płetwal Poznań?

To świetne centrum nurkowe z „fantastyczną” kadrą. Ja też tu jestem 😉

 

 

                                                                                                         

Facebookmail