Podstawowy kurs nurkowania 

PADI OWD

kurs nurkowania To szkolenie wprowadzi Cię w magiczny podwodny świat, pozwoli spojrzeć na faunę i florę podwodną z innej perspektywy, jednocześnie poznasz podstawowe pojęcia fizyki i fizjologii człowieka. Nurkowanie należy do kategorii sportów ekstremalnych, więc nauczymy Cię jak bezpiecznie i partnersko poznawać to co kryje się tuz pod falami…

Czego uczymy?

Szkolenie podstawowe po pierwsze ma na celu nauczenie samodzielnej obsługi sprzętu nurkowego, neutralnej pływalności poprzez szkolenie podstawowych skillsów. Ten kurs najlepiej sprawdza się w grupie znajomych, więc nie zwlekaj i zaproś kogoś z rodziny lub przyjaciół i rozpocznij podwodną przygodę już dziś! Oprócz znajomości sprzętu nurkowego poznasz działanie fizyki i fizjologii oraz biologii na nasz organizm podczas przebywania pod wodą – z nami to naprawdę łatwe!

Szkolenie składa się z:

– 3 sesje teoretyczne, zakończone egzaminem testowym;

– 3 sesje na wodach basenowych;

– 2 sesje na wodach otwartych ( 4 nurkowania)

Całe szkolenie prowadzone jest przez doświadczonego Instruktora PADI, który będzie Twoim przewodnikiem i mentorem podczas całego czasu trwania szkolenia. Niejednokrotnie na zajęciach praktycznych wspierać będzie Instruktora pomocnik – Divemaster.

Wymagania?

– ukończone 10 lat;

– dobry stan zdrowia;

– dobry humor !

Jakiego sprzętu będziesz używać?

W trakcie całego szkolenia otrzymujesz od nas pełen sprzęt nurkowy, na który składa się: kamizelka wypornościowa ( BCD), pianka neoprenowa wraz z butami, automat oddechowy, maska z fajką, płetwy, butla nurkowa ( zależna od wagi uczestnika 6l,12l lub 15l)

Dodatkowo przez całe szkolenie będziesz pracować na własnych materiałach szkoleniowych: podręcznik, płyta CD oraz tabele.

Zapisz się już dzisiaj!

 

Facebookmail