PADI Master Instruktorzy są uznawani jako elita nauczycielska nurkowania, którzy dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy udowodnili, że są liderami w branży nurkowej. Otrzymując stopień Master Instructor dajesz przykład tego, co znaczy być nurkowym specjalistą poprzez swoje wysiłki dydaktyczne i etykę zawodową.

Jak uzyskać ten stopień?

PADI IDC Staff Instructor, który był instruktorem PADI od co najmniej dwóch lat jest na dobrej drodze, aby otrzymać stopień Master Instructor. Inne wymagania to:

  • Wystawić 150 certyfikatów PADI na różnych poziomach.
  • Uczestniczyć w trzech Seminariach PADI.
  • Wystawić 10 certyfikatów pierwszej pomocy EFR.
  • Wykorzystywać cały System PADI podczas nurkowej edukacji, w tym wszystkich odpowiednich materiałów szkoleniowych PADI podczas przeprowadzenia programów PADI.
  • Wykazać poparcie dla organizacji PADI i nie posiadać żadnego naruszenia standardów w Departamencie Jakości w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Opcja uczestnictwa:

Program przygotowujący do stopnia Mistrz Instruktor nie jest typowym kursem, ponieważ to, co jest w nim istotne to Twoje osiągnięcia wymienione powyżej. Nasza Akademia jest w stanie pomóc Tobie w uzyskaniu tego prestiżowego stopnia nurkowego. W trakcie programu przygotowującego ściśle współpracujesz z Course Directorem zarówno podczas programów IDC, jaki i w kwestii marketingowo biznesowej. Dostajesz od nas pełne know-how oraz stajesz się automatycznie stałym członkiem kadry szkoleniowej kursów instruktorskich, dzięki czemu jeszcze wyraźniej wyróżniasz się na rynku szkoleń, mając na ten rynek realny wpływ.

Facebookgoogle_plusmail