Wojtek Tecław

Wojtek "Teciu" Tecław

PADI IDC Staff Instructor
EFR Instructor

mail: wojtek.teclaw@pletwal.eu
tel: (+48) 790 419 428

Powiedz w kilku słowach kim jesteś Wojtku?

Nazywam się Wojtek Tecław, jestem studentem Politechniki poznańskiej na wydziale budownictwa i na co dzień mieszkam w Poznaniu.

Jak zacząłeś nurkować?

Moja przygoda nurkowa zaczęła się 8 maja 2010 roku. W ramach prezentu gwiazdkowego otrzymałem od rodziców kurs nurkowania. Już jako dziecko uwielbiałem spędzać w wodzie całe godziny. Gdy pierwszy raz zanurkowałem, wiedziałem, że jest to coś na co będę poświęcał każdą wolną chwilę.

Co dziś robisz w nurkowaniu?

- Aktualnie posiadam stopień PADI IDC Staff Instructor. W Centrum nurkowym pomagam podczas prowadzenia kursów oraz aktywnie uczestniczę w wyjazdach i pomagam w ich organizacji.

Wojtek Tecław
Wojtek Tecław

Co najbardziej podoba się Tobie w nurkowaniu?

Podczas całej mojej styczności z nurkowaniem poznałem wielu ciekawych ludzi, z którymi się zaprzyjaźniłem. Jeżeli chodzi o typy nurkowania, które mnie kręcą najbardziej to bez zastanowienia odpowiem, że jest to nurkowanie techniczne oraz wrakowe.

Co dla Ciebie znaczy być instruktorem i częścią kadry Płetwal Poznań?

Jest to dla mnie zaszczyt, ale też spora odpowiedzialność. Jeżeli coś robię to na 100%, więc nie dopuszczam myśli, że coś może się nie udać. Uwielbiam obserwować radość kursantów, którzy przełamują swoje słabości odkrywając nurkowanie – jest to dla mnie największa motywacja.

Dlaczego polecasz Centrum Nurkowe Płetwal Poznań?

Profesjonalizm – osoby, z którymi mam przyjemność współpracować są profesjonalistami w tym co robią. Zajmujemy się tym na co dzień, więc musimy robić to dobrze.

Doświadczenie – kadra centrum nurkowego Płetwal Poznań ma za sobą liczne kursy, szkolenia, warsztaty, wiele przeprowadzonych wyjazdów zagranicznych, jak również krajowych.

Bezpieczeństwo - jak każdy z nas wie, zdrowia się nie kupi, dlatego bezpieczeństwo jest najbardziej cenione. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, dzięki czemu instruktor zawsze jest na wyciągnięcie ręki.

Wojtek Tecław
Wojtek Tecław
Facebookgoogle_plusmail