Wyróżnienia PADI szefa Centrum Nurkowego Płetwal

Prestiżowe wyróżnienia od federacji PADI zdobyte przez Course Directora Macieja Jurasza do 2018 roku 

Wyróżnienie PADI za wydanie ponad 300 certyfikatów w 2018 roku

Wyróżnienie od federacji PADI dla Centrum Nurkowe Płetwal za wydanie ponad 300 certyfikatów w 2018, które otrzymało tylko sześć centrów nurkowych w Polsce.

Wyróżnienie od PADI INTERNATIONAL

Za spełnienie wszystkich wymagań i uzyskaniu przez Centrum Nurkowe Płetwal Poznań statusu "PADI 5 Star IDC Dive Center" - Pięciogwiazdkowego Centrum Kształcenia Instruktorów PADI.
Jesteśmy pierwszym i jedynym w historii Wielkopolsce centrum nurkowym, które uzyskało to prestiżowe w branży nurkowej wyróżnienie.

Fundacja ochrony środowiska Project AWARE

Fundacja Project Aware wspiera działania ochrony środowiska podwodnego w ponad 180 krajach na całym świecie. Jest organizacją nonprofit, a środowisko chroni poprzez edukacje, uświadamianie i działanie. Centrum Nurkowe Płetwal Poznań i jego instruktorzy przeprowadzają coroczne akcje mające na celu ochrone środowiska wodnego.

Gratulacje z PADI INTERNATIONAL

Z tytułu przeprowadzenia programów w ciągu jedengo roku szkoleniowego przez instruktora reprezentującego Centrum Nurkowe Płetwal Poznań

Nagroda w zmaganiach PADI GO PRO CHALLENGE

Certyfikat poświadczający że Instruktor Maciej Jurasz spełnił wszystkie cele wyznaczone przez PADI International w międzynarodowych zmaganiach Instruktorów Nurkowania.

Podziękowania od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Pełnoletność Orkiestry to powód do ogromnej dumy i radości, że tyle lat tworzymy niewiarygodnie piękne rzeczy. Dziękuję, że poraz kolejny byliśmy razem i choć od początku, od pierwszego Finału, byliśmy bardzo dorośli, to jednak "Osiemnastka" zobowiązuje i możemy sobie życzyć, aby w kolejnych latach orkiestra grała nie tylko głośno, ale i bardzo skutecznie, żeby nadal roztaczała przyjacielskie nastroje i fantastyczne opowieści o nas - Polakach, którzy potrafią być tak bardzo hojni, optymistyczni i pełni bajkowej fantazji. Dziękuję w imieniu własnym, całej Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, lekarzy, personelu medycznego, a przede wszystkim dzieci, do których ta pomoc tak skutecznie dociera.

Podziękowania od KWP Poznań

Dla Macieja Jurasza właściciela Centrum Nurkowego Płetwal Poznań, za wsparcie policji w doskonaleniu umiejętności funkcjonariuszy Komisariatu Wodnego w Poznaniu.

Podziękowania od Aquapos i Drużyny Ratowniczej Posnania - Malta

Dla Macieja "Xionc" Jurasza właściciela Centrum Nurkowego Płetwal Poznań za udaną i owocną wieloletnią współpracę

Podziękowania od Akademickiego Koła Naukowaego Makroekonomii z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na Uniwersytecie Szczecińskim

Za przeprowadzenie wykładu z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz budowania pozycji rynkowej firmy, a także przybliżenie tematyki funkcjonowania branży nurkowej, ze wskazaniem możliwości pracy i rozwoju.

Podziękowania od Sołtysa Chyb i Rady Sołeckiej

Za przeprowadzenie pokazu pierwszej pomocy dla dzieci z okazji Dnia Dziecka zorganizowanego w Chybach.
 

Dyplom i podziękowanie od Lubuskiego Klubu Płetwonurków RAFA

Za przeprowadzenie szkolenia dla dzieci z zakresu pierwszej pomocy i pomoc przy organizacji I Lubuskiego Przeglądu Amatorskich Filmów Nurkowych Łagów

Certyfikat Szlachetnej Paczki

Certyfikat za udział w programie Płetwala w programie Szlachetna Paczka, która jest ogólnopolską akcją pomocy osobą najuboższym i opiera się na idei przekazywania bezpośredniej pomocy osobom potrzebującym i ich rodzinom.

Facebookmail