reb_5Jeśli jesteś nurkiem w stopniu Tec 60 CCR Instructor i Tec 100 CCR  to właśnie to najbardziej wszechstronne i najbardziej wymagające szkolenie techniczne na obiegach zamkniętych jest dla Ciebie. W trakcie prowadzonych szkoleń trimiksowych dotrzesz ze swoimi kursantami do zewnętrznej krawędzi nurkowania technicznego na obiegach zamkniętych.

Poznasz filozofię nurkowania bardzo głębokiego w systemie partnerskim na rebreatherach. W trakcie kursu nauczysz się jak przeprowadzać nurkowania szkoleniowe do 100 metrów głębokości. Jako Tec 100 CCR Instructor dołączysz do elity szkoleniowców, którzy cyklicznie nurkują na obiegach zamkniętych i uczą nurkowania na mieszaninach gazowych z użyciem helu.

 

Wymagania wstępne:

  • – Stopień instruktorski Tec 60 CCR Instructor dla konkretnego CCR Typ T
  • – Stopień Tec 100 CCR dla konkretnego CCR Typ T (lub równoważny certyfikat)
  • – 350 zalogowanych nurkowań, z czego co najmniej 200 nurkowań i 200 godzin na konkretnym CCR Typ T i co najmniej 50 nurkowań na konkretnym CCR z wykorzystaniem trimiksu/helioksu na głębokości większej niż 40 metrów i co najmniej 25 nurkowań na trimiksie/helioksie z CCR na głębokość większość niż 60 metrów
  • – Przeprowadzenie co najmniej jednego kursu i wydanie certyfikatu Tec 60 CCR

Aby uzyskać certyfikat Tec 100 CCR Instructor należy ukończyć kurs Tec 100 CCR Instructor oraz asystować podczas przynajmniej jednego kursu Tec 100 CCR.

Facebookgoogle_plusmail