Tec Rec jest najbardziej uznaną organizacją zrzeszającą instruktorów nurkowania technicznego  specjalizujących się w szkoleniupłetwonurków technicznych oraz gas blenderów. PADI Tec Rec stworzył programy szkoleniowe dla wielu innych organizacji szkolących nurków technicznych, po raz pierwszy firmuje je swoją nazwą i logiem Tec Rec. Kursy te skierowane są do bardzo doświadczonych i zaawansowanych nurków rekreacyjnych, którzy chcą wykonać kolejny krok w nurkowaniu.

Jeśli jesteś Instruktorem PADI z doświadczeniem w nurkowaniu technicznym i chcesz sprostać wymaganiom nauczania programów PADI Tec Rec, to bycie Instruktorem nurkowania technicznego jest właśnie dla Ciebie. Nurkowanie techniczne jest może jeszcze niszowym rodzajem nurkowania, ale jednocześnie najszybciej się rozwija. Zapisz się na kurs Instruktora Tec Rec!

Aby zostać Instruktorem PADI Tec Rec najprostrzym sposobem jest zapisać się na kurs PADI Tec Instructor. Z czasem, jak spełnisz dalsze warynki, będziesz mógł rozwinąć swoją wiedzą, umiejętności i możliwości o kursy PADI Tec Deep Instructor i PADI Tec Trimix Instructor.

Wymagania wstępne

  • PADI MSDT
  • PADI Deep Diver Speciality Instructor
  • PADI Nitrox Instructor
  • PADI Tec 45
Facebookmail