Długo się zastanawiałem gdzie zrobić kurs Instruktorski bo zależało mi żeby ukończyć go jak najlepiej. Wiadomo lepiej skorzystać z rekomendacje_3sprawdzonych tak mówią wszyscy. Zdecydowałem się jednak pojechać i porozmawiać osobiście z Maciejem. Okazał się bardzo miłym i otwartym człowiekiem.

Po krótkiej rozmowie kilku sugestiach i zabiegach marketingowych bezpośrednich i pośrednich z strony Maćka Dojrzałem coś więcej…. To była Pasja zgłuszona natłokiem spraw codziennych, obowiązkami, ale jednak Pasja. Już nie miałem wątpliwości że to jest moje miejsce. Ostatecznie spędziłem dwa tygodnie w Akademii ,,H2O”. Maciej z Adamem niczym Ojcowie czuwali nad naszą edukacją.

Dla tych z nas którzy momentami mieli trudności z przyswajaniem ogromu wiedzy byli do dyspozycji nie tylko od 7.30 do 22.00 jeżeli trzeba siedzieli do 01.00 godz. I z niebywałą cierpliwością uzupełniali luki w naszych móżdżkach. Cierpliwość, wyrozumiałość, profesjonalizm to tylko nieliczne cechy.

Myślę że jeżeli Maciej nie straci swojej wizji Akademii ,,H20″ i otoczy się odpowiednimi ludźmi, którzy tak jak on będą podążać w tym samym kierunku, to ma ogromną szanse odnieść wielki sukces w tej branży. Czego Macieju życzę Tobie z całego serca.

Facebookgoogle_plusmail